O nas

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem. To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych.

MobiFix to nie tylko naprawy.  W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór akcesoriów i gadżetów, począwszy od szkieł hartowanych i etui poprzez ładowarki i uchwyty samochodowe po klawiatury i myszki do komputerów. W sprzedaż są także standardowe baterie i akumulatory typu AA, AAA.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż i skup używanych smartfonów i telefonów. 

Wyposażamy

Komputer PC, laptop, konsola. Urządzenia które podczas ciężkiej pracy dla umilenia Wam wolnego czasu lub pomocy w spełnianiu obowiązków z biegiem czasu ulegają zanieczyszczeniu a ich osiągi znacznie spadają. 

W naszym serwisie odzyskają sprawność po gruntownym czyszczeniu, poprawie parametrów układów chłodzenia i pracy systemów operacyjnych. W razie potrzeby wykonamy również niezbędne modyfikacje. 

Czyścimy i konserwujemy

Twoje urządzenie wymaga naprawy? Brak ładowania, bateria wytrzymuje zaledwie kilka godzin, uszkodzeniu uległ wyświetlacz lub szyba, dźwięki są ledwo słyszalne... 
U nas znajdziesz pomoc.
Serwisujemy urządzenia większości marek: DELL, APPLE, SAMSUNG, HP, HUAWEI itp. a jako części zamiennych używamy oryginalnych podzespołów lub zamienników najwyższej jakości. Koszty każdej naprawy są na bieżąco konsultowane i przedstawiane klientowi a wszystkie usługi objęte są gwarancją.

Naprawiamy

Czym dokładnie się zajmujemy...

Czym dokładnie się zajmujemy...

Media Społecznościowe

Copyright © 2019-2020 MobiFix

P.U.H. MobiFix Szczepan Czekała
Teresin 8
32-112 Klimontów
NIP: 682-17-55-808
Sklep: ul. 3-Maja 91, 32-100 Proszowice

O Nas

Regulamin

Strona główna

Kontakt